Branch 36 Hearing Officers
Tom Nelson
Jerome Jacson
Pascual Ortiz
Frank Perez
Helen Amill
Carmen Flores
Rafael Feliciano
Sheila Mitchel
Danielle Smith

 

.

8190
Request Form
Informal A worksheet
Shop Stewards
Ansonia
Rene Collymore Malika Stephenson Omar Dominguez
Hellgate Helen Amill
Felix Morel
Old Chelsea Anthony McDaniel
April Williams
Audubon Tayry Vega Highbridge

Edwin Robertson,Sr

Parkchester Yvette Kinard
Baychester Rafael Ortiz
Shaquon Haynes
HUB Jean Carrenard Peck Slip Kathleen Kirton
Boulevard Corey Williams Hunts Point Corey Williams Peter Stuyvesant Shakena Ford
Elipaul Desir
Bowling Green Ed Baker Inwood Max Santana Planetarium Jason Chambers
Joe Hutchinson
Bronx GPO Edwin Robertson, Jr J.A.F. David Chan
Tom Nelson
Freddy Romero
Prince Street Livia McLean
Canal Street Antoino Hernandez
Tyrone Pitman
Jerome Chris Carrington Radio City Phil Gary
Ramon Rosado
Cathedral Edward Dyer
John Rodriguez
Howard Arotsky
Kingsbridge Waldermar Ortiz
David Velazquez Jr.
Riverdale Waldemar Valentin
Church Street Tanya Centeno
Ralph Feliciano
Knickerbocker Andrew Fogarty Soundview Robbie Mincey
City Island David Velaquez Lenox Hill Main Patrick LaCroix
Jalil Salley
Throggs Neck Abraham Delangel
College Carlene Benjamin Lenox Hill South Carlos Vazquez
Shirtedra Thomas
Times Square Janine Brown
Pedro Mack
Colonial Park
H.G. Unit

Shirley Longmire

Lenox Hill North Ernest Twomley
Herberto Rodriguez.
R.C.U. Janine Brown
Co-op City Karla Navas Lincolnton Carmen Flores Tremont Patricio Montenegro
Cooper Chu Hong Li
Mark Davis
Madison Square Halzian Owen
Hubert James Jr.
Triborough Carmen Flores
Cornell Jerome Jackson Manhattanville Sheila Mitchell
Todd Murray
Trinity Marie Yves-Joseph
CPPF Victor McKenzie Ephrain Gonzalez
Nicole Audain
MCCU Bradley Gill
Romin Baldera
Village Mark Padilla
Rene Marcias
FDR PP Anthony Lauretta
Kiran Jackson
Midtown Peter Herron
Troy Samuels
Wall Street John Perri
F.D.R. Mary Artis Johnson
Thomas Mosley
Morningside Tanya Pough Wakefield David Velazquez, Sr
Fordham Melinda Hammond Morris Heights Wilson Espinosa Washington Bridge Lisa Pristell
Fort George Regina Whitehurst Anthony Clark Morrisania

Daniel Lim

West Farms David Terry
Gracie Beau Contreras
Alisha Brumfield
Iqbalm Hussein
Mott Haven Itria Pena Westchester Sq Jose Henriquez
Nancy Torres
Grand Central Stanley Peterson
Alberto Alvelo
Murray Hill Howard Mantilla
Partha Talukder
Williamsbridge Melina Hammond
Tyesha Cantey
Hamilton Grange Sheila Mitchell Woodlawn David Velazquez, Sr
Do you need the Adobe Reader



Feedback and Suggestions Site Map Links